Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tlamovci - nemoc

 

NápovědaFórum » Nemoci  

Přejít na předchozí stránku 8 Žádná další stránka   1  
Tlamovci - nemoc
Pro přesnější a rychlejší určení nemoci a její příčiny je vhodné k dotazu přidat fotku.
Doplňující informace o akváriu, např. zda jde o zaběhlou nebo čerstvě založenou nádrž, něco o údržbě (jak často je měněna voda, čištěn filtr) také pomohou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2007 08:03 Muž Killer [133] - Sumci
taky jich tam může mít málo protože se prerušilo tření..ale podle mě ten vak ma lehcevystouplej,jinak by nepoznal že něco žvýká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2007 23:27 Muž wladys [291] - Cichlidy
No podle mě,když má samice v tlamě nějakých 20 jiker(což je u mbun takový průměr) ;-) musí být nějaký vak vidět...pokud ovšem neschovává ty jikry po kapsách. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2007 22:26 Muž Malapa [494] - Afrika
Má tam jikry. Pokud "přežvykuje" tak na 100%
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2007 21:21 Muž Killer [133] - Sumci
no jako jikry mít může čersvě..moje acejky taky hned neměly vak..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2007 21:08 Muž wladys [291] - Cichlidy
Pokud nemá vystouplý hrdelní vak tak to jikry nebudou.To že se schovává a zrychleně dýchá může značit na to,že je nějak stresována.Nebo spíše něčím.Nehoní ji náhodou samec po nádrži,když vyplave s pod toho filtru?Když krmíš,žere?V jak velké nádrži ty ryby máš a jaká je skladba a počty ryb?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2007 17:51 Muž Jammes [72] - Afrika
asi převajule v tlamě jikry, se chvilku pořádně dívej jestli je tam má
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2007 14:21 jirka4
Prosím pomoste mi s tím !!!!!! :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2007 12:20 jirka4 – samice tlamovce
samička metriaclima estherae nežere a furt se schovává pod filtrem a zrychleně dýchá. Pořád něco žvíká ale nemá vystouplý hrdelní vak ! Nevíto co by s ní mohlo být ??????? :-( :-( PS:všimnul jsem si toho dnes ráno , včera byla normální .
Pro přesnější a rychlejší určení nemoci a její příčiny je vhodné k dotazu přidat fotku.
Doplňující informace o akváriu, např. zda jde o zaběhlou nebo čerstvě založenou nádrž, něco o údržbě (jak často je měněna voda, čištěn filtr) také pomohou.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 7 ...... [8]

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 5611x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4633?od=351