Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Šablony nebo kartičky akvarijních ryb

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Šablony nebo kartičky akvarijních ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2013 18:25 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: Bin
Já myslel akvaristiku v našem městě. Já tam nepracuji. Co je na to těžkého dát do wordu tyto informace a vytisknout? informace najdeš zde na webu. Sice ti to zabere pár hodin(podle počtu ryb, rostlin..), ale výsledek se ti vrátí. :) I lidi to ocení. Uvidíš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2013 17:16 Muž Bin [144] - AmerikaRe: Aforte
a dalo by sa to shárnuť? (nechcem to na zisk)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2013 16:39 Aforte Re: Bin
Třeba my to u nás v akvaristice máme. Základní údaje na papírku a to vytisknuté a přilepené na lamino u akvárií: jméno, velikost, teplota, počet, charakteristika
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2013 16:29 Muž Bin [144] - AmerikaRe: Kryštof
nebolo by to zlé, niečo takéto mať. Dal by som si to ku akváriu aspoň by si o nich mohli návštevníci niečo prečítať. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 16:11 R Muž rak [979] - Raci, krabi, krevetkyRe: Jack
Nebo někoho kdo je zaměstnán v Pet centru,oni tam mají v PC program na výrobu těchto jmenovek.Mě by se zase hodily korýši ale bohužel nikoho tam nemám .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 16:09 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: Jack
Ja bych tam jeste dala min.velikost nádrže
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.09.2013 15:57 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: Jack
tak to už záleží jak si ji uděláte :) ale já bych si to představoval asi takto:
název: Danio pruhované, Danio rerio
min.počet: 6ks
vyhovující teplota: 23-26°C
vyhovují tvrdost: 5-15°dGH
charakteristika: neagresivní společenská hejnová ryba
cena: 10kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 15:51 Muž Jack [7] Re: Kryštof
Ano o tom vím ale jde mě o šablonu nějaké kartičky kterou nalepím pod nádrže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 15:46 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: Jack
ve zdejším atlase máš všechny údaje, co potřebuješ, myslím tím teplotu, tvrdost atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2013 15:40 Muž Jack [7] – Šablony nebo kartičky akvarijních ryb
Zdravím. Prosím nevíte někdo na internetu o nějakých šablonách nebo kartičkách do obchodu? Myslím ty pod nádržemi jak tam je fotka rybičky,teplota vody a další údaje? Dřív jsem je kdysi koupil na nějaké burze jenže tam nejsou všechny tak je chci na PC vyrobit a zalaminovat. Díky moc za radu :))
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 283x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19044-sablony-nebo-karticky-akvarijnich-ryb